Fotowoltaika na raty

Czy chcieliby Państwo posiadać własną instalację fotowoltaiczną?
Teraz to możliwe, nawet z 0 wkładem własnym
 

Ruszamy z projektem montażu instalacji PV za gotówkę lub na raty! Instalacja może się odbyć nawet z 0 wkładem własnym, w zależności od posiadanej zdolności kredytowej.

Panele solarne do produkcji prądu

Dlaczego fotowoltaika się opłaca?

Systematycznie drożejąca energia elektryczna sprawia że poszukujemy oszczędności. Skutecznie oszczędzamy właściwie tylko poprzez ograniczenie zużycia energii pobieranej z sieci. Własna instalacja PV to nie tylko niższe rachunki za prąd. Daje ona także niezależność w przypadku awarii sieci i zdarzeń losowych. Własna instalacja fotowoltaiczna to także możliwość odebrania energii w momencie gdy jej najbardziej potrzebujemy i przekazania jej nadmiaru do ogólnej sieci w czasie gdy jest nam zbędna. Niższe rachunki za prąd zapewnią nam zwrot kosztów inwestycji nawet po kilku latach użytkowania instalacji.

Od czego zacząć ?

Wystarczy skontaktować się z nami. Przyjeżdżamy do Państwa i oceniamy warunki techniczne. Badamy stopień nasłonecznienia w miejscu instalacji paneli PV. Jest to kluczowy warunek dla powodzenia inwestycji.

Ile to kosztuje ?

W oparciu o pożądaną moc instalacji fotowoltaicznej wykonujemy symulację kosztów. Mogą Państwo zdecydować się na finansowanie z środków własnych lub na raty. W tym drugim przypadku, poprzez specjalną aplikację sprawdzimy Państwa zdolność kredytową. Jeśli nie będzie żadnych przeszkód – będziemy mogli podpisać umowę na montaż instalacji fotowoltaicznej.

Ile to potrwa ?

Średnio montaż instalacji zajmuje nam nie więcej niż 2 dni robocze. Należy jednak pamiętać o konieczności wymiany licznika, jeżeli chcemy mieć możliwość przekazania własnej energii do sieci. Wymianę taką przeprowadza miejscowy zakład energetyczny po podpisaniu stosownej umowy.

Czytaj także

  1. Kalkulator instalacji pv
  2. Opust prosumencki
  3. Instalacje fotowoltaiczne - schemat